لوله بازکنی باغستان کرج

لوله بازکنی باغستان کرج ⚡ پرداخت بعد انجام کار، 100% تضمینی، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ✌ 20 دقیقه ای سراسر باغستان : غربی و شرقی، شبنم و لاله
لوله بازکنی باغستان کرج

فهرست مطالب

روش های خانگی و موقتی برای بازکردن لوله ها وجود دارد که به صورت موقتی و تنها برای چند روز مشکل را به صورت سطحی برطرف می کند اما نمیتواند به طور قطعی مشکل را حل کند.
برای هر نوع گرفتگی ابزار مخصوصی وجود دارد که بر اساس تشخیص و مهارت لوله بازکن مورد استفاده قرار می گیرد. عمده ترین تفاوت بین شرکت های لوله بازکنی مجاز و معتبر تشخیص اولیه صحیح، طول و متراژ فنر، نوع فنر و تنظیم قدرت دستگاه برای رفع صد در صدی گرفتگی ها است.

همین الان در هر مکان از کرج که هستید، در هر زمان با شماره زیر تماس بگیرید تا ماهرترین لوله بازکنی کرج را آماده خدمت کنیم. درصورت گرفتگی لوله، با ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

خدمات لوله بازکنی باغستان کرج شامل چه مواردی است؟

سرویس لوله بازکنی باغستان همانطور که از اسمش پیداست برای باز کردن لوله های گرفته در باغستان کرج استفاده می شود. گاهی یک شی خارجی، لوله فاضلاب را مسدود کرده ولی در بسیاری از موارد چربی و خرده های مواد غذایی موجب بسته شدن لوله های سینک ظرفشویی می شود. به طور کلی همه موارد مربوط به تخلیه چاه و لوله بازکنی با فنر یا دستگاه در حیطه کاری لوله بازکن قرار دارد. حتی موارد جزئی تر نظیر رفع بوی بد فاضلاب نیز از خدماتی است که در شرکت های لوله بازکنی به آن رسیدگی می شود.

روش های استاندارد لوله بازکنی باغستان کرج چیست؟

از روش‌های مختلفی برای لوله باز کنی استفاده می‌شود. متداول‌ترین روش‌های آن عبارت‌اند از:

دستگاه لوله بازکنی:

 این دستگاه متداول‌ترین دستگاه مورداستفاده برای باز کردن گرفتگی لوله است. این دستگاه دارای فنر لوله بازکنی مخصوص می‌باشد. معمولاً از این دستگاه برای باز کردن گرفتگی‌های سخت استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها شامل فنر مخصوص لوله باز کنی دستی و فنر لوله باز کنی خانگی است.

استفاده ازتراکم هوا:

اگر گرفتگی لوله به دلیل وجود و پلاستیک یا محکم شدن فضولات و تجمیع اشغال مانند مو وتیکه های صابون باشد باید لوله را با تراکم هوا گرفتگی لوله را رفع کرد. دستگاه تراکم هوا مخزنی دارد که با تلمبه زدن، هوا داخل آن می رود با نگهداری بادقت دستگاه تراکم هوا به طوری که خطر بیرون اوردن وپس زدن چیزهای گرفته شده به وجود نیاید.

استفاده از اسید و محلول های شیمیایی مخصوص:

در این روش از اسید لوله بازکن مخصوص استفاده می‌شود. معمولاً از این روش برای باز کردن لوله هایی که با چربی مسدود شده است، استفاده می‌شود؛ مانند لوله های آشپزخانه و غیره، اگر قصد استفاده از این روش را دارید، حتما در مورد نوع اسید و مقدار استفاده از آن با سرویس کاران حرفه ای مشورت کنید.

استفاده از تخلیه چاه مکنده یا ساکشن:

روش انجام این کار با این دستگاه مکنده به این صورت است که دستگاه بر روی ماشین تخلیه چاه وصل شده و با لوله های مکنده که در داخل کانال های چاه فرستاده می شود می تواند لجن ها و فاضلاب ها را تخلیه نمود.

ارزان ترین راه رفع گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

شبکه فاضلاب یک ساختمان حیاتی ترین بخش در ان به شمار می رود؛ بنابراین بروز کوچکترین اسیب به ان می تواند خسارت جبران ناپذیری به بار اورد. ترک خوردن لوله و باز شدن چسب لوله ها در اثر استفاده از محلول های شیمیایی رایج ترین اسیب های پیش امده هستند.
بنابراین بهتر است تا رفع گرفتگی فاضلاب و توالت را به افراد متخصص و مجرب بسپارید. برای گرفتگی های ارام و جزئی از تلنبه و فنر دستی استفاده کنید.

هزینه لوله باز کنی چگونه چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه صنف لوله بازکن ها که زیر مجموعه اتحادیه تأسیسات مکانیکی است، می باشد و این افراد نباید بیشتر از نرخ نامه دریافت کنند. هزینه لوله باز کنی به عوامل مختلفی بستگی دارد، برخی از آنها عبارتند از:

  • نوع و میزان سختی گرفتگی لوله
  • تجهیزات و ابزارهای مورد استفاده لوله بازکن
  • مدت زمان انجام کار
  • هزینه های رفت و آمد چاه سرویس کار

تماس با لوله بازکن در باغستان کرج

لوله های گرفته یکی ازمعضلات دردسرساز در منازل و محیط کار هستند. بوی بد بالازدگی آب و…مشکلات بسیار دیگر که به دنبال دارد غیرقابل تحمل هستند. اگر به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل هستید، خدمات خوب را از ما بخواهید. شرکت کرج سرویس هر گونه خدمات لوله بازکنی باغستان کرج در سراسر باغستان را به شما ارائه می دهد.

لوله بازکنی خدماتی است که طی آن یک سرویسکار لوله بازکن، بنا به شرایط با استفاده از دستگاه مخصوص، خدماتی را به مشتری ارائه می دهد.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی باغستان کرج دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید