لوله بازکنی کمالشهر

لوله بازکنی کمالشهر کرج ⚡ پرداخت بعد انجام کار، 100% تضمینی، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ✌ 20 دقیقه ای سراسر کمالشهر: کمال آباد، رضوانیه، خرمدشت، گلدشت

همین الان در هر مکان از کرج که هستید، در هر زمان با شماره زیر تماس بگیرید تا ماهرترین لوله بازکنی کرج را آماده خدمت کنیم. درصورت گرفتگی لوله، با ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

چطور گرفتگی لوله ها را باز کنیم؟

برای همه شما پیش آمده که لوله فاضلابتان در آشپزخانه، دستشویی یا حمام بگیرید و خودتان برای رفع این مشکل اقدام کنید.اما آیا توانسته اید مشکل را به درستی حل کنید یا اوضاع بدتر شده و باعث ایجاد خسارت شده اید؟ قبل از هر گونه اقدامی در خانه این نکات را در نظر داشته باشید:

اسید به هیچ وجه نریزید چون ایمنی خودتان را به خطر می اندازد و احتمال بازشدن لوله پایین است . اگر هم باز کند بافت لوله را ازبین میبرد ولوله به راحتی سوراخ می شود،اگر اسید ریختید و مشکل حل نشد،حتما و سرویس کار ما یا هر کس دیگر برای فنر زنی امد حتما او را در جریان بگذارید.چون اسید در برخورد با فنر فولادی واکنش شیمیایی نشان داده می جوشد و گاز سمی به وجود می اورد. و حتی احتمال پاشش آن وجود دارد.

هیچ وقت با میله وچوب اقدام به باز کردن لوله نکنید،چون لوله مستقیم نیست واصلا مشخص نیست که لوله درچند متری مسدود شده است شما با این کار احتمال دارد که لوله را سوراخ کنید و هزینه هایتان را چند برابر می کنید.

پس توجه کنید اگر خواستید یک روش خانگی برای لوله بازکنی داشته باشید از تلمبه دستی استفاده کنید ولی بهترین روش این است که برای لوله بازکنی کمالشهر کرج با ما تماس بگیرید تا ما با نیروی کار مجرب ان را با کمترین هزینه و در کمترین وقت لوله شمارا رفع گیر نماییم.

کرج سرویس از چه روش هایی برای رفع مشکل استفاده می کند؟

هر زمان که چاه فاضلاب پر شود، باید به منظور رفع سریع مشکل اقدام کنید. به این منظور می توانید از روش های مختلفی مثل: استفاده از لجن کش سه فاز، پمپ تک فاز، ساکشن و مواردی دیگر استفاده کرد. یکی از بهترین این روش ها رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی است. فنر برقی لوله بازکنی که به آن فنر لوله بازکن گفته می شود دستگاهی است که گرفتگی لوله ها را با فنری بلند و یک موتور الکتریکی باز می کند. این دستگاه توانایی رفع هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب را دارد و بسیاری از شرکت های تاسیسات فنی برای لوله بازکنی کمالشهر کرج و سایر مناطق از این روش استفاده می کنند.

آیا استفاده از فنر برای لوله باز کنی کار خوبی است؟

فنر لوله بازکن به گونه ای است که هر چه در سر مسیر خود باشد را از میان راه بر می دارد،از این روش برای باز کردن انواع لوله می توان استفاده نمود و یکی از بهترین معیار انتخاب برای انجام کار می باشد.
اگر در درون لوله اشیاء سختی افتاده باشد فنر این قدرت را دارد تا با نیروی خود آن را خورد کرده و در داخل لوله فاضلاب بیندازد.

با فنر لوله بازکن چه نوع گرفتگی هایی باز می‌شوند؟

  • باز کردن و رفع گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی
  • رفع انسداد کفشور پارکینگ،حمام،سرویس بهداشتی و حیاط
  • رفع گرفتگی سیفون توالت

هزینه لوله باز کنی با فنر چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی با فنر برای گرفتگی های سطحی خیلی کمتر است. گاهی گرفتگی لوله مربوط به بخش های دیگر لوله کشی است در این صورت سختی کار چند برابر می شود. باز کردن گرفتگی عمق لوله ها به این سادگی ها نیست و لوله بازکن تلاش زیادی برای رفع مشکل انجام می دهد. گرفتگی در عمق یکی دو متری مربوط به همین واحد است اما گرفتگی های عمیق و بالاتر از ۱۰ متر می تواند واحدهای دیگر را هم درگیر کند. گاهی عمق گرفتگی به حدی زیاد است که امکان باز کردن لوله ها با فنر دستی وجود ندارد و باید از دستگاه های لوله بازکنی مخصوص استفاده کرد. در این صورت هزینه ها همیشه بیشتر خواهد بود.

چه معیارهایی برای انتخاب شرکت لوله باز کنی باید در نظر داشته باشیم؟

  • سابقه شرکت و نظرات مشتریان
  • عضویت شرکت در اتحادیه
  • نحوه سرویس دهی و ارائه خدمات به مشتریان
  • سرعت انجام کار و اعزام نیرو
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته برای برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله یا…
  • ارائه خدمات بر اساس نرخ اتحادیه
  • داشتن تعهد کافی، پیگیری و جلب رضایت مشتری در پایان کار

تماس با لوله بازکن در کمالشهر کرج

هر جای کمالشهر کرج که هستید: کمال آباد، رضوانیه، خرمدشت، گلدشت، شهرک پیشاهنگی، شهرک امیرالمومنین، شهرک الهیه، شهرک صنعتی بهارستان، بلوار شهرداری، کهریز و هلجرد اگر دچار مشکل شدید،به هیچ عنوان نگران نباشید،تنها کافی است با ما تماس بگیرید،خدمات لوله بازکنی کمالشهر کرج را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی سیار کمالشهر کرج دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *