لوله بازکنی کیانمهر

لوله بازکنی کیانمهر کرج ⚡ پرداخت بعد انجام کار، 100% تضمینی، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ✌ 20 دقیقه ای سراسر کیانمهر: بلوار آزادی، شهرک بهاران، نور، مروارید
لوله بازکنی کیانمهر

فهرست مطالب

همین الان در هر مکان از کرج که هستید، در هر زمان با شماره زیر تماس بگیرید تا ماهرترین لوله بازکنی کرج را آماده خدمت کنیم. درصورت گرفتگی لوله، با ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی راه های متفاوتی دارد که شامل: رفع گرفتگی چاه با دستگاه، پمپ و دستگاه تراکم هوا می شود. گرفتن چاه پس از گذشت سال ها باعث رسوب مواد زائد در کف و دیواره چاه می شود. این رسوبات باعث عدم جذب مواد زائد توسط زمین شده و در نهایت باعث گرفتگی چاه ایجاد می شود. استفاده از متخصص یک امر ضروری برای رفع گرفتگی است.کرج سرویس با استفاده از متخصصین حرفه ای، برای تخلیه چاه و لوله بازکنی کیانمهر کرج آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

چرا لوله بازکنی را خودمان نباید انجام دهیم؟

بسیاری از افراد هستند که وقتی سینک ظرفشویی ، لوله فاضلاب سرویس بهداشتی ، لوله ی فاضلاب حمام دچار گرفتگی می شود سریع خودشان دست به کار می شوند و می خواهند لوله بازکنی را خودشان انجام دهند ولی نمی دانند چه خطراتی در این کار وجود دارد. اولین خطری که ممکن است ضرر بسیار زیادی به شما وارد کند این است که وقتی از محلول های اسیدی استفاده می کنید وقتی می خواهید داخل لوله بریزید ممکن است یک قطره اش روی بدن یا چشمتان بریزید آن موقع است که متوجه می شوید که کارتان بسیار اشتباه بوده است.

پس خطر را به جان نخرید و برای لوله بازکنی با شرکت های ماهر که در این زمینه فعالیت می کنند تماس بگیرید. اگر هم نگران هزینه ها هستید لازم نیست نگرانی داشته باشید شرکت های حرفه ای که در این زمینه فعالیت می کنند هزینه هایی پیشنهاد می کنند که توانایی پرداخت آن را داشته باشید. پس نگران هزینه نباشید ، جان خودتان با ارزش تر از پول است.

چطور از گرفتگی لوله ها جلوگیری کنیم؟

 1. حتما از یک صافی برای جلوگیری از ورود ته مانده غذاها و آشغال به چاه آب جلوگیری کنید.
 2. روغن و چربی با ورود به داخل لوله فضای داخل لوله را چسبناک می کند و با توجه به این که روغن با آب شسته نمی شود بنابراین در دیواره لوله ها باقی می ماند و با ورود آشغال های دیگر به داخل لوله و وجود خاصیت چسبندگی در آن باعث چسبیدن آن مواد به لوله می شود، رسوب تشکیل شده امکان عبور آسان آب را سلب کرده و باعث گرفتگی لوله می شود.پس به هیچ عنوان،روغن اضافی غذا را داخل سینک نریزید.می توانید به راحتی روغن باقی مانده غذا را با دستمال پاک کنید.
 3. دستمال کاغذی و نواربهداشتی استفاده شده را به هیچ عنوان،درون توالت فرنگی نیندازید و توجه داشته باشید که دکمه را کاملا فشار داده تا آب کاملا تخلیه شده باشد.
 4. موها به ویژه از نوع ضخیم و بلند، اصلی ترین و شایع ترین دلیل انسداد لوله های حمام هستند،می توانید قبل از حمام موهای خود را شانه کنید،تا موهای کمتری به فاضلاب راه پیدا کند.
 5. اگر توالت و حمام شما بعلت کمبود متراژ ساختمان مشترک است از افتادن وسایل حمام جدا خودداری شود.

چه زمانی باید با لوله بازکنی کرج سرویس تماس بگیرید؟

یکی از دلایل مهم که باعث گرفتی لوله‌ها می‌شود ساختار ظاهری آن‌ها است. امروزه به دلیل معماری و ساخت ساختمان‌ها از لوله‌های متراژ کم با دهانه کوچک استفاده می‌شود که همین عامل بزرگی برای گرفتگی لوله‌ها است.
هنگامی که در حال کار کردن و شستن ظرف هستید در حین کار متوجه می‌شوید که آب ظرفشویی تخلیه نمی‌شود. در این حالت در قسمت زانویی و خمیدگی لوله موادی انباشته شده است که مانع رد شدن آب و گرفتگی لوله‌ها شده است،اگر با استفاده از مواد لوله باز کنی نتوانستید مشکل را حل کنید،حتما با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید.

لوله باز کنی کرج سرویس چه خدماتی برای مشتریان فراهم می کند؟

 • لوله بازکنی کیانمهر کرج
 • حضور سرویس کاران با تجربه و مهارت بالا در انجام کار
 • عدم استفاده سرویس کاران از مواد شیمیایی که موجب آسیب رسیدن به لوله ها می شود.
 • رعایت حسن اخلاق
 • رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت در انجام کار
 • ارائه قیمت مناسب و انصاف
 • رعایت اصل امانت داری

موارد ذکر شده جزء مهمترین قوانین کرج سرویس و ارائه خدمات لوله بازکنی کیانمهر کرج است،که همه سرویس کاران به اجرای آن موظف هستند و از مشتریان گرامی تقاضا می شود در صورت مشاهده خلاف موارد ذکر شده حتما موارد را به شرکت اطلاع رسانی کنند.

تماس با لوله بازکن در کیانمهر کرج

برای دریافت خدمات لوله بازکنی ارزان در کیانمهر کرج و تخلیه چاه با دستگاه های پیشرفته میتوانید با کرج سرویس تماس بگیرید تا بهترین خدمات را بدون اینکه کثیف کاری انجام شود و هزینه های زیادی را از شما دریافت کنند، دریافت کنید.
کرج سرویس تلاش می کند تا بهترین خدمات را بدون اینکه صدمه ای به لوله های شما بیاید ارائه کند.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی سیار کیانمهر کرج دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید