لوله بازکنی جهانشهر کرج

لوله بازکنی جهانشهر کرج ⚡ پرداخت بعد انجام کار، 100% تضمینی، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ✌ 20 دقیقه ای سراسر جهانشهر: بلوار بهارستان، ماهان، جمهوری، مولانا
لوله بازکنی جهانشهر کرج

فهرست مطالب

گرفتگی لوله در آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و… یکی از اتفاق هایی است که همیشه می تواند رخ دهد و هیچ موقع هم پایان نمی یابد. میزان گرفتگی در لوله های فاضلاب گاهی اوقات جزئی بوده و با راهکارهای خانگی می توان مشکل را برطرف نمود و در مقابل، ممکن است تنها راه استفاده از تجهیزات حرفه ای و خدمات تیم های لوله بازکنی باشد.

همین الان در هر مکان از کرج که هستید، در هر زمان با شماره زیر تماس بگیرید تا ماهرترین لوله بازکنی کرج را آماده خدمت کنیم. درصورت گرفتگی لوله، با ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

روش های لوله باز کنی چیست؟

رفع گرفتگی لوله هایی فاضلاب به صورت حرفه ای و توسط تکنیسین های آموزش دیده انجام می شود،و شما می توانید به راحتی این کار به متخصصین بسپارید،اما به طور کلی تعدادی از این روش ها عبارتند از:

  • استفاده از فنر لوله بازکنی
  • باز کردن لوله های فاضلاب با استفاده از پمپ
  • رفع گرفتگی چاه و فاضلاب با تراکم هوا
  • باز کردن لوله های فاضلاب با تخلیه چاه
  • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با جارو برقی
  • لوله بازکنی با قلاب

تفاوت چاه بازکنی با لوله بازکنی چیست؟

چاه بازکُنی نیز همان عمل لوله بازکنی است و نام دیگر چاه بازکُنی را لوله بازکُنی گویند.
چاه بازکنی عملی است که متخصص چاه بازکن انجام می دهد و گرفتگی لولِه آشپزخانه و رفع گرفتکی چاه توالت را باز می کند.

چگونه خودمان در منزل گرفتگی های لوله را برطرف نماییم؟

اگر گرفتگی لوله ها جدی نباشد می توانید از وسایل ساده در خانه کمک بگیرید. بطور مثال برای رفع گرفتگی های خفیف لوله سینک ظرفشویی می توانید از تلمبه دستی یا محلول لوله بازکنی استفاده نمایید.
اگر از محلول های لوله بازکنی می خواهید استفاده کنید، حتما ماسک داشته باشید. محلول برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب و توالت نیز استفاده می گردد. پیشنهاد می کنیم، قبل از هر اقدامی با سرویس کاران حرفه ای کرج سرویس مشورت کنید تا از ایجاد خسارات جدی جلوگیری شود.

چطور از گرفتگی لوله های فاضلاب پیشگیری کنیم؟

قبل از جدی شدن گرفتگی لوله فاضلاب و با دیدن نشونه های گرفتگی لوله، کمی آب جوش را با آب رقیق کنید و درون لوله سینک ظرفشویی بریزید تا بافت های چربی که به جداره های لوله چسبیده و مواد زاید درون لوله شسته شود.
همچنین می توانید از چاه بست برای جلوگیری از ورود مواد جامد داخل لوله فاضلاب استفاده کنید. هرگز روغن استفاده شده را درون لوله فاضلاب نریزید. به راحتی می توانید با دستمال چربی و روغن ماهیتابه یا قابلمه را پاک کنید و بعد آن را بشویید.

قیمت لوله بازکنی جهانشهر کرج چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه لوله بازکنی به راحتی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ارائه توضیحات در مورد شرایط تان از قیمت ها و نرخ رسمی اتحادیه آگاهی پیدا کنید.

چه اقداماتی برای پیشگری از کرونا توسط سرویس کاران انجام می شود؟

سلامتی شما مشتریان عزیز ما و خانواده محترم و همینطور سرویسکاران لوله بازکن، برای ما بالاترین الویت را دارد.
کلیه لوله بازکن ها مؤظف به ضدعفونی نمودن خود و وسایل پس از انجام کار و هم چنین حضور با ماسک در محل می باشند.

لوله بازکن سیار در جهانشهر کرج

لوله بازکنی یکی از مواردی است که هر خانه ای در طول سال به آن نیاز پیدا می کند. نیرو ها و شرکت های زیادی در این زمینه خدمت رسانی می کنند، اما گاهی اوقات به علت وجود نیروهای کار زیاد در این زمینه به صورت نااگاهانه با افراد یا شرکت های ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی متنوع تماس می گیریم که به جای رفع مشکل، سرویس کاران با دستگاه های قدیمی و آسیب دیده، یا عدم داشتن دانش و تخصص کافی و یا با بی انصافی به ما خسارت میزنند و هزینه هایمان را چند برابر می کنند.
تخصص و تجربه درکنار تعهد کاری لازمه هر کاری به خصوص شغل های خدماتی از جمله لوله بازکنی است.
لوله بازکنی اصلی ترین خدمات شرکت سرویس کرج می باشد به همین دلیل توانسته ایم طی چندین سال فعالیت دراین زمینه ماهرترین سرویسکارها و بروزترین تجهیزات مورد نیاز را گرد هم آوریم تا در کمترین زمان ممکن برای رفع گرفتگی لوله ها سرویسکار به محل مورد نیاز اعزام نماییم.
کافیست در هر ساعت از شبانه روز، هر جایی از جهانشهر کرج که هستید، با ما تماس بگیرید، برای خدمات لوله بازکنی جهانشهر کرج در عرض نیم ساعت مجموعه کرج سرویس جهت خدمت آماده باشد.

تماس با لوله بازکن در جهانشهر کرج

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی جهانشهر کرج دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید