تخلیه چاه کرج

تخلیه چاه در کرج با تانکر مکنده با حجم بالا و پمپ لجن کش و آب کش بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی با خدمات ترمیم چاه و لایروبی چاه، تخلیه چاه کرج 100% تضمینی

✅ روش تخلیه چاه کرج:پمپ لجن کش و مکنده
✅ حجم تانکر:کامیونت 12 هزار لیتر
✅ ساعات کاری تخلیه چاه کرج:7 روز هفته بدون تعطیلی
✅ تخلیه کامل چاه فاضلابضمانت خدمات:
✅ تخلیه چاه فاضلاب در کرج ، تخلیه و لایروبی سپتیک تانکخدمات کرج سرویس:

درصورت پرشدن چاه فاضلاب در کرج، جهت تخلیه چاه شبانه روزی در کرج بدون تعطیلی با شماره 09102866679 (کاظمی) تماس بگیرید تا تیم حرفه ای جهت تخلیه فاضلاب چاه در کرج به محل اعزام شود. انجام کار با تانکر لجن کش می باشد و آب و فاضلاب با هم 100% تضمینی تا جای ممکن تخلیه میگردد.

تخلیه چاه کرج

تخلیه چاه فاضلاب در کرج

تخلیه چاه کرج با استفاده از تانکر های 6 و 12 هزار لیتری انجام می شود. تخلیه چاه کرج با تانکر که به وسیله مکنده ساکشن یا پمپ های لجن کش و لایروبی آن به وسیله نیروی انسانی که به داخل انباره حفر چاه فرستاده می شود تا بتواند مواد جامد را به بیرون چاه انتقال دهد , لایروبی چاه فاضلاب با استفاده از عمل تخلیه چاه فاضلاب می گویند.

تخلیه چاه در کرج باید با استفاده از تانکر لجن کش انجام شود تا علاوه بر آب فاضلاب، جامدات نیز به خوبی و تضمینی تخلیه شوند. تخلیه چاه کرج با دستگاه های مکانیزه و بدون کثیف کاری توسط شرکت کرج سرویس صورت می گیرد.

بررسی نکردن چاه فاضلاب مشکل دار می تواند صدمات جبران ناپذیری را به ساختمان ها وارد کند. یکبار هزینه کردن برای رفع تضمینی و کاملا اصولی چاه فاضلاب می تواند شما را از خطرات جدی حفظ کند.

مهمترین خطر تخلیه نشدن چاه، نشت آن است که نهایتا منجربه ریزش اطراف چاه یا حتی قسمتی ساختمان می گردد و ممکن است علاوه بر خسارات مالی، صدمات جانی نیز در پی داشته باشد. پس حتما نسبت به مشکلات چاه فاضلاب خود آگاه باشید و از تکنسین های حرفه ای برای رفع آنها استفاده نمایید.

نمایش ویدیو درباره بهترین تخلیه چاه کرج

علائم پر شدن چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه کرج

زمانی که چاه پر می شود علائمی دارد که می توان متوجه شد که زمان تخلیه چاه رسیده و باید با استفاده از ماشین تخلیه چاه کرج، فاضلاب را خالی نمود تا از خطرات احتمالی جلوگیری نمود.

از علائم پر شدن چاه می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • منتشر شدن بوی بد فاضلاب
  • دیده شدن حشرات موذی مانند سوسک
  • نم کف پارکینگ یا زیرزمین
  • بالا زدن مکرر آب فاضلاب چاه هایی همچون توالت و حمام

البته این موارد 100% نشانه های پر شدن چاه نیست و به همین دلیل باید حتما کارشناسان لوله بازکنی در کرج سرویس از محل بازدید نمایند.

تخلیه چاه ارزان در کرج

سوسک ها از چندش آورترین و کثیف ترین موجودات زنده هستند که وجودشان در هر محلی باعث ایجاد آلودگی و مریضی می شود. یکی از علائم پرشدن چاه فاضلاب مشاهده سوسک‌ های زیاد در دهانه چاه و راه‌های خروجی است. اگر وجود سوسک ها را شما به دردسر انداخته و هر چقدر از حشره کش استفاده می کنید، فایده ندارد، حتما برای رفع گرفتگی چاه اقدام کنید.
معمولا هنگام پرشدن چاه فاضلاب سطح ریز آب در طبقات فوقانی زیاد می‌شود.
انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان می تواند یکی از نشانه‌ های پرشدن چاه فاضلاب و نیاز به رفع گرفتگی چاه باشد.
اگر احساس می‌کنید در هنگام شتسشوی زیاد بوی فاضلاب در آشپزخانه می‌پیچد، باید بدانید که لوله چربی گرفته در حال کیپ شدن است و باید از انواع روش باز کردن لوله فاضلاب استفاده کنیم.
اگر آب سینک سخت تخلیه نمی‌شود، نیز نشانه گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه است و باید با روش‌های مناسب، به باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه بپردازیم.
رفع گرفتگی چاه و لایروبی آندر رستوران‌ ها و غذاخوری‌ ها به دلیل استفاده زیاد از روغن‌ ها، باید در فواصل زمانی کمتری انجام شود. روغن‌ ها باعث گرفتگی روزنه‌ های دیوار چاه شده و باعث پرشدن زودهنگام آن می‌ شود.
یکی از علت هایی گرفتی رعایت نکردن اصول و قواعد می باشد. علت هایی فیزیکی و رسوب نیز علت هایه دیگر هستند که باعث گرفتگی لوله می شوند. این علت ها مثل (ریختن آشغال در درون لوله و شکسته شدن لوله و افتان جسم سخت در درون لوله) و علت هایه دیگر که باعث گرفتگی می شود
زمین‌های رسی مثل زمین‌های کرج آبکش کمتری نسبت به دیگر زمین‌ ها دارند و این موضوع باعث پرشدن زودهنگام آن می‌ شود. پس اگر زمین منزل شما از جنس زمین رس است، باید به این نکته توجه کامل داشته باشید.

نکاتی مهم درباره تخلیه چاه کرج

  • تخلیه چاه کرج چاه فاضلاب ساختمان شما را بطور کامل تخلیه میکند. (برخی شرکت ها با دستکاری در پمپ باعث عدم تخلیه جامدات چاه فاضلاب می شوند. که باعث پر شدن مجدد چاه میشود)
  • تخلیه چاه کرج سرویس، کامیونت حمل فضولات را بطور کامل پر میکند. (برخی افراد سودجو با دستکاری در مخزن کامیونت باعث کم شدن حجم کامیونت شده و با چند بار سرویس گرفتن ، هزینه بیشتری میتراشند.)

تخلیه چاه شبانه روزی در کرج

ما در شرکت کرج سرویس خدمات تخلیه چاه کرج را بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی با قیمت منصفانه ارائه میدهیم.

تخلیه چاه شبانه روزی در کرج در آوردن مواد زائد داخل چاه فاضلاب می باشد و عمل تخلیه آن به خاطر مواد جامدی است که از راه لوله کشی فاضلاب وارد چاه فاضلاب می شود این مواد جامد از قبیل مو، مواد پلاستیکی ، چربی آشپزخانه ها و فضولات انسانی می باشند و یاز به لایروبی دارد.و این مواد که مانند یک لایه ضد آب عمل کرده و مانع نفوذ آب به زمین می شود و این مواد قدرت دفع آب توسط چاه را کم می کند به طوری که باعث می شود چاه سریع تر پر شده و نیاز به عمل تخلیه داشته باشد.

تخلیه چاه کرج

ماشین تخلیه چاه کرج

ماشین تخلیه چاه در کرج:

  • خاور بنز با ظرفیت 6 هزار لیتر
  • رنو بادسان با ظرفیت 12 هزار لیتر

ماشین تخلیه چاه و تانکر تخلیه چاه در کرج سرویس به دو روش مکنده ساکشن که دستگاه ساکشن بر روی ماشین نصب می شود و عموماً صدای زیادی دارد و نوع بعدی با استفاده از پمپ های مخصوص این کار می باشد و در مراحل بعدی لایروبی کانال فاضلاب ها بعد از لایروبی و برای انتقال از نیسان های دارای بشکه استفاده می شود و برای کفتراشی چاه بعد از عمل کفتراشی خاک حاصل را با استفاده از ماشین دارای کمپرس خاک را انتقال می دهیم.

تخلیه چاه شبانه روزی کرج

سوالات متداول تخلیه چاه کرج

پس از تشخصی پر بودن چاه فاضلاب توسط کارشناسان کرج سرویس با عمل فنر زنی، پیدا کردن محل چاه خود را به افراد ماهر در این زمینه واگذار نمایید.

این افراد با استفاده از شش ترفند رایج بین شرکت های تخلیه چاه و تجربه خود محل چاه فاضلاب ساختمان شما را تشخیص خواهند داد.

عمر چاه فاضلاب عبارت است از فاصله زمانی بین حفر آن و پر شدن چاه که طول عمر مفید یک چاه به نوع کاربری چاه ( توالت، رستوران،کارخانه و… )جنس خاک منطقه کرج، طبقات ساختمان و حجم فاضلاب ورودی به چاه بستگی دارد.

پس از هر سرویس تخلیه چاه عمر چاه فاضلاب به مرور زمان کاهش یافته و دوره زمانی پر شدن ان کوتاه تر خواهد شد.

پس از انجام هر بار عملیات تخلیه چاه شاهد سست شدن دیواره های چاه فاضلاب و ریزش مقداری از بدنه آن خواهیم بود که نیاز است تا با عمل طوقه چینی نسبت به ایمن سازی چاه فاضلاب اقدام کنید.البته عمل ایمن سازی را بهتر است پس از انجام 1 بار عمل تخلیه چاه انجام دهید تا ایمنی چاه شما تضمین شود.

 

زمانی که چاه فاضلاب پر و امکان دفع فاضلاب نباشد ، فاضلاب به مرور به سایر قسمت های شبکه فاضلاب نفوذ کرده و پس از مدتی بوی بد فاضلاب را به همراه خواهد داشت.

سقوط قسمت گلدانی چاه فاضلاب ، عامل اصلی ریزش چاه فاضلاب بوده و هر چقدر هم این قسمت ایمن سازی شده باشد ، حضور طولانی مدت فاضلاب پس از تکمیل ظرفیت چاه فاضلاب سبب سست شدن گلدان چاه خواهد شد.

تمامی شرکت های مجاز و معتبر تخلیه چاه در کرج موظف هستند که بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه از مشتریان خود هزینه دریافت کنند که نشان دهنده این است که هزینه تخلیه چاه فاضلاب کرج دارای مقدار ثابت و معینی بین تمامی شرکت می باشد.

حجم و نوع تانکر ماشین تخلیه چاه،حجم چاه فاضلاب،نوع پمپ مورد استفاده برای تخلیه،تعداد سرویس و متراژ شیلنگ تخلیه از پارامتر های تاثیر گذار بر هزینه تخلیه چاه فاضلاب هستند.

در گذشته به دلیل استفاده از پمپ های تخلیه چاه که حتما نیاز به ارسال انها به انتهای چاه بود و تا زمانی که فاضلاب درون چاه وجود داشت عمل تخلیه را انجام می دادند.

این عمل سبب می شد تا پس از اتمام فاضلاب و خاموش کردن پمپ مقدار فاضلاب موجود در درون شیلنگ تخلیه به درون چاه بر گردد و امکان تخلیه کامل چاه فاضلاب نبود.(البته این مقدار به متراژ شیلنگ بستگی داشت و برخی مواقع حجم قابل توجه ای نداشت).

تخلیه چاه با پمپ ساکشن مشکل تخلیه ناقص را به دلیل تعبیه پمپ مکنده روی ماشین های قدرتمند تخلیه حل کرده است و رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته است.

زمانی که یک چاه فاضلاب پر می شود بنا به نوع کاربری ان پس از پر شدن چاه فاضلاب به صورت مداوم بوی فاضلاب از کاسه توالت و شبکه فاضلاب ساختمان متصل به چاه به مشام خواهد رسید.

اما خروج بوی بد فاضلاب را به تنهایی نمی توانیم دلیل پر شدن چاه فاضلاب قرار دهیم چرا که امکان دارد گرفتگی در مسیر فاضلاب رخ داده باشد.

از نشانه هایی دیگر پر شدن چاه فاضلاب و نیازمندی به تخلیه چاه می توان به بالا امدن فاضلاب و عدم عبور فاضلاب از کاسه توالت اشاره کرد.

عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند نشان دهنده پر شدن چاه فاضلاب باشند که تنها با عمل فنر زنی توسط دستگاه لوله بازکنی فنر می توان از پر بودن ظرفیت چاه فاضلاب اطمینان حاصل کرد.

فنر به علت توانایی فوق العاده ای که در بازکردن انواع گرفتگی ها دارد،بهترین راه تشخیص بوده و سیاه شدن سر فنر گویای این حقیقت می باشد.

تماس با تخلیه چاه کرج

جاه فاضلاب پر شده یکی ازمعضلات دردسرساز در منازل و محیط کار هستند. بوی بد بالازدگی آب و … مشکلات بسیار دیگر که به دنبال دارد غیرقابل تحمل هستند. اگر به دنبال راه حلی برای تخلیه چاه در کرج هستید شرکت کرج سرویس خدمات تخلیه چاه کرج را به شما ارائه می دهد.

اگر نیاز به خدمات تخلیه چاه کرج شبانه روزی دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۰۹۱۰۲۸۶۶۶۷۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *